Auto - AMIDA

MENU
Przejdź do treści
Drobiazgowa pielęgnacja wnętrza. W sezonie usługi wykonujemy również u nas na miejscu (ul. Sienkiewicza 97). W pobliżu są cztery myjnie (kilkaset metrów), możesz zadbać o wygląd zewnętrzny auta, a my zajmiemy się jego wnętrzem. Pozostaw samochód w naszych rękach i skorzystaj z pobliskich usług (rynek, restauracja, supermarket), po powrocie odjedziesz czyściutkim autem.

Po za sezonem, oraz przy złej aurze usługę możemy wykonać w naszym dedykowanym pod ten cel garażu, na terenie miasta. Możemy Cię podwieść - przywieść po odbiór pojazdu naszym transportem.

Chcemy zadowolonego Klieta, a Państwo, aby usługi były transparentne. W galeriach z fotografiami przedstawiamy przekrojowy zakres wykonywanego zlecenia i  przykładowe realizacje.


Każde auto jest DEZYNFEKOWANE ! Po zakończeniu pracy, bezpośrednio przed wydaniem pojazdu Właścicielowi. Odgrzybiamy również klimatyzację/wentylację. Zasada do odwołania jest stosowana PRZY KAŻDYM ZLECENIU I WYKONYWANA JEST W RAMACH USTALONEJ CENY ZA USŁUGĘ.  
CZYLI SERWIS KLIMATYZACJI I ODKARZANIA OTRZYMUJECIE PAŃSTWO GRATIS !

Ceny autobusów zaczynają się od 700 zł. kabiny ciągników siodłowych od 400 zł. - możemy dojechać z własnym zapasem wody i zasilaniem !

Możliwa dokumentacja fotograficzna - GRATIS
W ramch utrzymania wysokich standardów w 80% reprezuntujemy firmę KARCHER. Działamy ekologicznie, w więkrzości używamy biodegradalnych śodków i nie wytwarzamy odpadów.
Przykładowa promocyjna CENA 70 zł dotyczy prania tapicerki siedzeń, oraz po zakończeniu pracy dezynfekcji pozazdu ozonem, wraz z odgrzybianiem klimatyzacji/wentylacji w aucie osobowym.
Pozostałe ceny zalężą od rodzaju pojazdu, zakresu zlecenia, oraz stopnia zabrudzenia i typu wykończeń. Możemy wykonać drobną usługę np. tylko odkurzanie i mycie szyb wewnętrznych za kilkadziesiąt złotych. Maksymalny pakiet deatailingu wnętrza auta osobowego kosztuje u nas od 200 do 400 zł. Czas trwania usługi wynosi odpowiednio od 3 do 6 godzin.

Mamy nową sytuację na rynku i PROMOCJĘ, do odwołania kompletny detailing wnętrza małego samochodu osobowego w CENIE 150 zł. - dowiedz się więcej, co ? , za co ?   --->  tutaj <---
ODWIEDŹ NAS :
Wróć do spisu treści